مهارت های فردی

رزومه نویسی حرفه ای

در این دوره آموزشی، سعی کرده ایم متقاضیان شغل حسابداری را با نوشتن یک رزومه حرفه ای آشنا کنیم. طوری که پس از مطالعه این درس، رزومه های درخشانی بنویسید که در بین صدها رزومه بتواند به خوبی نظر مسئول استخدام را جلب کند. یادتان باشد خیلی وقتها نکات ریز و ساده ای شما را از به دست آوردن شغل مورد نظرتان دور میکند که کاملا از آن بی خبرید. رزومه شما باید بتواند ظرف چند ثانیه مسئول استخدام را قانع و مشتاق مصاحبه با شما کند!
در ادامه این دوره، نکات مهمی که باید در مصاحبه های استخدام حسابدار به آن توجه کنید را بیان کرده ایم. کلماتی که نباید به زبان بیاورید و مهارتهایی که برایتان ضروری است لیست کرده ایم.

هدف ما این است که بتوانید با کمک اطلاعات این دوره، بهترین شغلی را که لایق آن هستید به دست آوردید. موفق باشید!

اشنایی با ویندوز ۸

در دوره آموزش آنلاین ویندوز ۸ چه می آموزم؟

در دوره آموزش ویندوز ۸، کار با این نسخه از ویندوز برای حسابداران، به زبانی بسیار ساده و با مثال هایی کاربردی توضیح داده می شود. با توجه به این که اکثر کاربران این ویندوز پس از مهاجرت به آن در نگاه اول دچار سردرگمی و سختی در کار کردن با این نسخه می شوند، آموزشی مختصر و کار آمدی را برای شما عزیزان تهیه کردم تا با محیط دوست داشتنی و رابط کاربری قدرتمند این ویندوز بیشتر آشنا شوید.

جستجوی حرفه ای

یک حسابدار حرفه ای چگونه جستجو میکند؟

بسته حسابدار حرفه ای

 

با خرید این بسته چه چیزهایی دریافت می کنم؟

 

این بسته شامل موارد زیر است:

۱- کتاب صفر تا صد مالیات نوشته میثم حاج محمدی

این کتاب با زیانی روان و ساده و موارد کاملا کاربردی در مورد مالیات را آموزش میدهد. با خواندن این کتاب، کلیه کارهای مالیاتی یک کسب و کار را می توانید انجام دهید.

 

۲- نرم افزار حسابداری بامداد نسخه شرکتی

یک DVD حاوی برنامه نصبی نرم افزار حسابداری بامداد (نسخه شرکتی) دریافت می کنید. با نصب این برنامه قادر خواهید بود حسابداری شرکت ها از نوع بازرگانی، خدماتی، پیمانکاری و تولیدی را انجام دهید. کتاب الکترونیکی راهنمای کار با نرم افزار هم در این DVD قرار دارد. این نسخه محدودیت ثبت آرتیکل (تا ۱۰۰ عدد) را دارد ولی محدودیت زمانی ندارد.

 

۳- فیلم طراحی کدینگ حسابداری

یک فیلم آموزشی، شامل آموزش طراحی کد حسابها بر اساس نشریه ۱۶۶ سازمان حسابرسی  در این بسته به شما تقدیم می شود. با دیدن این فیلم به خوبی مهارت طراحی کدینگ یا اصلاح ساختار کدینگ شرکتها را پیدا خواهید کرد. مهارت طراحی کدینگ از مهارتهای خاص و کلیدی برای حسابداران موفق است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه نرم افزاری بامداد می باشد. آدرس: تهران، سهروردی شمالی، بالاتر از بهشتی پلاک 541 تلفن: 88522294-88522416