داستان مدرسه حسابداری از کجا شروع شد؟

آموزش حسابداری آنلاین

سلام، من رزیتا مرادی موسس سایت مدرسه حسابداری هستم. مدرسه حسابداری اولین سایت آموزش حسابداری به صورت آنلاین و غیر حضوری است.

به نظرم رسید داستان شروع به کار مدرسه حسابداری  را با شما صاحبان اصلی مدرسه در میان بگذارم . بعد با هم برای رشد مدرسه کوچکمان همفکری کنیم.

من و همکارانم ازسال ۱۳۸۵ کارمان را با  تاسیس شرکت بامداد و  تولید نرم افزارهای حسابداری برای شرکت های کوچک شروع کردیم.

خیلی وقت ها ،حین کارمان  با سوالات کاربران نرم افزار در زمینه حسابداری مالیاتی، تعریف صحیح کد حساب ها، نحوه سند زدن و .. روبرو می شدیم.

تصور اولیه ما این نبود!  فکر می کردیم کاربران فقط برای کار با نرم افزار از ما کمک بخواهند. ولی در عمل نیازهای بیشتری را شناسایی کردیم.

برای پاسخ به این نیاز، کارگاه های آموزشی با حضور اساتید مطرح حسابداری برگزار کردیم. کارگاه اظهارنامه نویسی، کارگاه اکسل در حسابداری و کارگاه طراحی داشبورد مدیریتی از این دسته آموزش ها بود.

نتیجه بسیار خوب بود.  مشتریان از این کار جدید ما استقبال کردند. اما هنوز مشکلی وجود داشت . همه مشتریان ما در تهران نبودند. از طرفی برخی از آنها به دلیل مشغله زیاد، در روز و ساعت مورد نظر، موفق به حضور در کارگاه نمی شدند و از این بابت ناراحت بودند.

تصمیم گرفتم جلسه ای با همه همکارانم تشکیل دهم و برای حل مشکل راهکار پیدا کنم. نظرات مختلفی ارائه شد. مثلا اینکه در شهرهای دیگر هم کارگاه آموزش حسابداری برگزار کنیم.روزهای تعطیل را برای آموزش انتخاب کنیم و … .

در این حین طراح و مشاور سایت پیشنهادی مطرح کرد که بهتر از بقیه و کمی پیچیده تر بود. “راه اندازی بستری برای آموزش مجازی.” این بستر اجازه می داد که محتوای تخصصی حسابداری را به صورت آنلاین در دسترس همه قرار دهیم. با این روش محدودیت زمان و مکان از بین می رفت.

داستان مدرسه حسابداری از همان روز آغاز شد.

جولای 19, 2018

۰ پاسخ به "داستان مدرسه حسابداری از کجا شروع شد؟"

ارسال یک پیام

کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه نرم افزاری بامداد می باشد. آدرس: تهران، سهروردی شمالی، بالاتر از بهشتی پلاک 541 تلفن: 88522294-88522416