بعلاوه یک نسخه نرم افزار حسابداری بامداد و فایل نمونه کدینگ جامع

فقط  ۴۹۰۰۰ تومان

به تعداد محدود در مدت زمان محدود

در دوره طراحی کدینگ حسابداری چه می آموزم؟

در این دوره، با دلیل پیدایش کدینگ در حسابداری و مزایا و اهداف کدینگ حسابداری آشنا می شوید. سپس با بررسی نشریه ۱۶۶ سازمان حسابرسی (صورتهای مالی) و اظهارنامه مالیاتی به بررسی کدینگ می پردازیم و می آموزیم که چه نکاتی را در طراحی کدینگ حسابداری رعایت کنیم تا بتوان گزارشات ترازنامه و صورت سود و زیان را به راحتی تهیه نمود.

در نهایت به نحوه استفاده از تفصیلی شناور پرداخته می شود و مزایای استفاده از این روش کدگذاری قدرتمند را توضیح می دهیم و می آموزید که چطور مراکز هزینه و پروژه ها را با تفصیلی شناور پوشش دهید و گزارشات کاملی استخراج کنید.

مدرس این دوره  کیست؟

مدرس دوره آرش سرداری سیار، مدیر گروه نرم افزاری بامداد و تحلیلگر سیستم های مالی با بیش از ۱۵ سال سابقه می باشد.

پس از مطالعه به چه فایل هایی دسترسی خواهم داشت؟

پس از ورود به این دوره، فیلم دوره وبینار طراحی کدینگ در اختیار شما قرار می گیرد. در بخش اول فیلم نحوه طراحی کدینگ بر اساس صورتهای مالی و اظهارنامه مالیاتی توضیح داده خواهد شد، در بخش های بعد نحوه تعریف تفصیلی شناور در نرم افزار حسابداری و تهیه انواع گزارشات کاربردی بر اساس تفصیلی شناور بر روی پروژه ها و مراکز هزینه آموزش داده می شود. لینک دانلود برنامه حسابداری بامداد نسخه آموزشی برای شما ارسال می شود تا بتوانید آموخته ها را روی یک نرم افزار شرکتی پیاده سازی کنید. همچنین نمونه کامل کدینگ مناسب شرکتها در یک فایل اکسل در اختیار شما قرار می گیرد.

در پایان این دوره چه چیزی به دست می آورم؟

در پایان این دوره شما با کدینگ شرکتهای تولیدی، بازرگانی و پیمانکاری آشنا می شوید و می توانید کدینگ خود را طراحی کنید. همچنین توانایی ارائه مشاوره به شرکتها برای پیاده سازی کدینگ بهینه و مناسب یا اصلاح ساختار موجود را به خوبی پیدا می کنید.

برنامه درسی دوره

دوره طراحی کدینگ
بخش اول طراحی کدینگ حسابداری 00:45:00
بخش پرسش و پاسخ 00:07:00
بخش دوم طراحی کدینگ حسابداری 00:25:00
بخش سوم طراحی کدینگ حسابداری 00:32:00
نسخه حسابداری آزمایشی بامداد 00:00:00
شرکت در دوره
  • خصوصی
  • 1 سال
  • علاقه مندی ها
11 دانشجو ثبت نام کرده
کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه نرم افزاری بامداد می باشد. آدرس: تهران، سهروردی شمالی، بالاتر از بهشتی پلاک 541 تلفن: 88522294-88522416
رفتن به نوار ابزار