در دوره طراحی کدینگ حسابداری چه می آموزم؟

در این دوره، با دلیل پیدایش کدینگ در حسابداری و مزایا و اهداف کدینگ حسابداری آشنا می شوید. سپس با بررسی نشریه 166 سازمان حسابرسی (صورتهای مالی) و اظهارنامه مالیاتی به بررسی کدینگ می پردازیم و می آموزیم که چه نکاتی را در طراحی کدینگ حسابداری رعایت کنیم تا بتوان گزارشات ترازنامه و صورت سود و زیان را به راحتی تهیه نمود.

در نهایت به نحوه استفاده از تفصیلی شناور پرداخته می شود و مزایای استفاده از این روش کدگذاری قدرتمند را توضیح می دهیم و می آموزید که چطور مراکز هزینه و پروژه ها را با تفصیلی شناور پوشش دهید و گزارشات کاملی استخراج کنید.

مدرس این دوره  کیست؟

مدرس دوره آرش سرداری سیار، مدیر گروه نرم افزاری بامداد و تحلیلگر سیستم های مالی با بیش از 15 سال سابقه می باشد.

پس از مطالعه به چه فایل هایی دسترسی خواهم داشت؟

پس از ورود به این دوره، فیلم دوره وبینار طراحی کدینگ در اختیار شما قرار می گیرد. در بخش اول فیلم نحوه طراحی کدینگ بر اساس صورتهای مالی و اظهارنامه مالیاتی توضیح داده خواهد شد، در بخش های بعد نحوه تعریف تفصیلی شناور در نرم افزار حسابداری و تهیه انواع گزارشات کاربردی بر اساس تفصیلی شناور بر روی پروژه ها و مراکز هزینه آموزش داده می شود.

در پایان این دوره چه چیزی به دست می آورم؟

در پایان این دوره شما با کدینگ شرکتهای تولیدی، بازرگانی و پیمانکاری آشنا می شوید و می توانید کدینگ خود را طراحی کنید.

برنامه درسی دوره

دوره طراحی کدینگ
بخش اول طراحی کدینگ حسابداری 00:45:00
بخش پرسش و پاسخ 00:07:00
بخش دوم طراحی کدینگ حسابداری 00:25:00
بخش سوم طراحی کدینگ حسابداری 00:32:00
  • تومان49,000 تومان46,000
  • 1 ماه
  • علاقه مندی ها
199 دانشجو ثبت نام کرده
کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه نرم افزاری بامداد می باشد. آدرس: تهران، سهروردی شمالی، بالاتر از بهشتی پلاک 541 تلفن: 88522294-88522416
X