دوره فرمول نویسی در اکسل، نحوه استفاده از توابع کاربردی اکسل و نوشتن فرمول برای انجام محاسبات ساده یا پیچیده بر روی داده های اولیه را به شما یاد میدهد. شما یاد میگیرید چطور با استفاده از خروجی نرم افزارهای مالی خود یا حتی اطلاعات دستی ، در اکسل یک سیستم گزارش ساز حرفه ای ایجاد کنید.

پس از خرید به چه فایلهایی دسترسی خواهم داشت؟

شما بعد از ثبت نام، به فیلم آموزشی فرمول نویسی در اکسل دسترسی خواهید داشت. این فیلم، از کارگاه حضوری فرمول نویسی در اکسل بامداد تهیه شده است. برای آنکه بتوانید به طور آنلاین از این فیلم استفاده کنید ، آن را به چندین قسمت حدودا ده دقیقه ای تقسیم کرده ایم تا با سرعت اینترنت داخلی به مشکل بر نخورید!

مدرس این دوره  کیست؟

مدرس دوره آقای مهندس پوریا بغدادی، کارشناس ارشد کامپیوتر و هوش تجاری و مدرس دوره های مختلف اکسل هستند.

در پایان این دوره چه چیزی به دست می آورم؟

به جمع حرفه ایها خوش آمدید!

چنانچه مقدماتی از اکسل را از قبل بلد باشید، پس از مشاهده دقیق این فیلم آموزشی، به حرفه ای شدن در اکسل بسیار نزدیک می شود.حالا میتوانید گزارشهای مدیریتی و تحلیلی را خودتان بسازید.

اکسل یکی از مهارت های مهم حسابداران حرفه ای است، پس می توان گفت شما با طی کردن این دوره و بدست آوردن این مهارت ، به حسابداران حرفه ای پیوسته اید.

پس از گذراندن این دوره مدرک پایان دوره برای شما ارسال می شود

برنامه درسی دوره

قسمت ها
قسمت اول 10 ماه
قسمت دوم 24 ساعت
قسمت سوم 24 ساعت
قسمت چهارم 24 ساعت
قسمت پنجم 24 ساعت
قسمت ششم 24 ساعت
قسمت هفتم 24 ساعت
قسمت هشتم 24 ساعت
قسمت نهم 24 ساعت
قسمت دهم 24 ساعت
قسمت یازدهم 24 ساعت
قسمت دوازدهم 24 ساعت
قسمت سیزدهم 24 ساعت
قسمت چهاردهم 24 ساعت
قسمت پانزدهم 24 ساعت
قسمت شانزدهم 24 ساعت
قسمت هفدهم 00:01:00
قسمت هجدهم 24 ساعت
کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه نرم افزاری بامداد می باشد. آدرس: تهران، سهروردی شمالی، بالاتر از بهشتی پلاک 541 تلفن: 88522294-88522416